گروه : آوای شهر. خبر. نبض جامعه.
شناسه : 14178
تاریخ : ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۵۴ ب٫ظ

مسکن کشور از قواعد خاصی پیروی نمی کند

شاهد هستيم كه فردي اجازه خود را ٤ برابر كرده و رسانه ها و معتمدين هم بايد ياري كنند تا ما از اين شرايط كرونايي عبور كنيم و مشكلات حل شود.

وزير مسكن و راه و شهرسازي گفت: رسانه ها و معتمدين بايد ما را ياري كنند تا از اين شرايط كرونايي عبور كنيم و مشكلات حل شود.

محمد اسلامي وزير مسكن و راه و شهرسازي در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخير راديو إيران با اشاره به افزايش نرخ اجاره بها در استان تهران و كلانشهرها، گفت: تمام مصوبات ستاد ملي بيماري كرونا در هر زمينه به ویژه مسكن لازم الاجراست و در حال حاضر به دليل وجود كرونا ويروس در شرايط بسيار خطرناكي قرار داريم.

وی خاطرنشان کرد: بايد از اقدامات غير ضرورجلوگيري شود؛ اسباب كشي ها براي مردم ما  پرمخاطزه است و ستاد تصويب كرد كه در اين ٢ ماه هيج تغييري در اجاره بها ايجاد نشود اما حداكثر افزايش اجاره مجاز در تهران ٢٥ درصد تهران و در كلانشهرها ٢٠ درصد است.

اسلامی گفت: امروز شرايط ما در مسكن، از قواعد خاصي پيروي نمي كند همچنين ما شاهد هستيم كه فردي اجازه خود را ٤ برابر كرده و رسانه ها و معتمدين هم بايد ياري كنند تا ما از اين شرايط كرونايي عبور كنيم و مشكلات حل شود.

وزير مسكن تاكيد كرد: برنامه كوتاه مدت ما أجراي مصوب هاي املاك و ستاد ملي كرونا است؛ شيطنت هاي بسيار زيادي وجود دارد و تحريم هم نقش بسيار موثري در بروز مشكلات دارد.

گفتنی است، «سلام صبح بخیر» این هفته به تهیه کنندگی آرمان ستوده و گویندگی سعید توکلی از آنتن رادیو ایران پخش می شود.