1

طرح سپاس (دولت عشق) اجرا می‌شود

مديركل مددكاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران از اجرای طرح سپاس (دولت عشق) در هفته دولت و همزمان با سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر خبر داد و گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگو و شاخص منش و رفتار مردم هستند.

به گزارش گروه ایثار و شهادت آوای جامعه،  حجت الله فرهادی از اجرای طرح سپاس (دولت عشق) در هفته دولت و همزمان با سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر خبر داد و گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگو و شاخص منش و رفتار مردم هستند.

مديركل مددكاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره اجرای طرح سپاس در هفته دولت عنوان کرد: در تداوم طرح سپاس و برای قدرشناسی از شهدا و ايثارگران دولت، با تأسی به سنت حسنه رهبر انقلاب و رياست محترم جمهوری در ديدار با ايثارگران و بهره‌گيری از فضای شايسته تبليغی و فرهنگی هفته دولت در فاصله زمانی بین یکم شهریور لغایت ۶ شهريور در سراسر کشور با اين عزيزان دیدار یا تماس تلفنی برقرار می‌شود.

وی افزود: برنامه‌های تجليل از خانواده‌های معظم شهدای كارمند دولت و ايثارگران شاغل در سطوح مختلف باتوجه به شیوع بیماری کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

مديركل مددكاری و مشاوره بنیاد گفت: هدف از انجام این دیدارها و تماس‌ها، ابلاغ سلام مسئولان نظام به مناسبت هفته دولت به خانواده‌های معظم شهدا و كاركنان ايثارگر دولت، دلجویی از والدين، همسران و فرزندان شهدا، خانواده‌های جانبازان و آزادگان و قدردانی از صبر و استقامت آنها است.