خبر » نبض جامعه » نیمکت
کد خبر : 12127
جمعه - 19 اردیبهشت 1399 - 23:44

«شعبه آنلاین» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

فرآیندهای ثبت‌نام و آموزش به بستر فضای مجازی انتقال یافته است و این امکانات روز به روز بهینه‌سازی و کامل‌تر می‌شود.

«شعبه آنلاین» کانون زبان ایران راه‌اندازی شد

کانون زبان ایران «شعبه آنلاین» خود را راه‌اندازی کرد.

به گزارش گروه آموزش آوای جامعه،  علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران با اعلام این خبر گفت: شعبه آنلاین برای بهره‌مندی از آموزش‌های کانون زبان و برای متقاضیانی که زبان‌های غیرانگلیسی (آلمانی، اسپانیایی، فرانسه، عربی، روسی و ایتالیایی) همچنین برخی از سطوح زبان انگلیسی در استان یا مرکز آموزشی آن‌ها تدریس نمی‌شود، راه‌اندازی شده است؛ به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند جدا از این که در چه استانی حضور دارند، برخی سطوح زبان انگلیسی و همچنین زبان‌های غیرانگلیسی را در این شعبه فرابگیرند.

اسلامی خاطرنشان کرد: افرادی که علاقه‌مند به برخورداری از این شیوه آموزش هستند، لازم است با ورود به سامانه رزرو اینترنتی در آدرس ilireg.ir:۸۰۹۵/reserve.htm با انتخاب «شعبه آنلاین» برای ثبت‌نام آنلاین در این شعبه رزرو انجام دهند.

وی افزود : پس از انجام رزرو، فرایند ثبت‌نام این عزیزان در شعبه آنلاین انجام خواهد شد و سپس این افراد می‌توانند با شروع ترم بهار در کلاس‌های این شعبه شرکت کنند.

کلاس‌های آموزشی کانون زبان ایران با توجه به شیوع بیماری کرونا هم‌چون دیگر مراکز آموزشی در کشور  تعطیل شده اما فرآیندهای ثبت‌نام و آموزش به بستر فضای مجازی انتقال یافته است و این امکانات روز به روز بهینه‌سازی و کامل‌تر می‌شود.