آوای جامعه

پایگاه خبری _تحلیلی، اجتماعی و فرهنگی

سه شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ الثلاثاء ۷ شوال ۱۴۴۵ April 16,2024
درباره ما
http://avayejamee.ir/wp-content/uploads/2019/08/about-950x200.png

به نام خدای زیبایی ها

اساسنامه پایگاه خبری_ تحلیلی «آوای جامعه»

******

*با سلام و احترام خدمت شما مخاطبان عزیز پایگاه خبری- تحلیلی«آوای جامعه»

*«آوای جامعه» یک پایگاه خبری – تحلیلی مستقل و تخصصی در حوزه موضوعات اجتماعی و فرهنگی با مجوز رسمی انتشار از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این پایگاه اطلاع رسانی به هیچ سازمان، نهاد، گروه و حزبی وابسته نیست.

*هدف از فعالیت این سایت ایجاد بستر های مناسب برای ارتباط با مردم و بخش های گوناگون جامعه و انعکاس دغدغه های آنها بدون جانبداری سیاسی از گروه خاصی و پیگیری مطالبات عمومی در حوزه اجتماعی و فرهنگی است.

*بر این باوریم که در سال های گذشته برخی از مشکلات، موضوعات و دغدغه های مردم با نگاه سیاسی و رنگ و بوی جهت دار در بوته نقد و بررسی قرار گرفته است که متاسفانه نقش پر رنگ این نوع نگاه به موضوعات اجتماعی روز جامعه باعث شده است تا آنطور که باید حوزه اجتماعی و موضوعات کلان و خرد آن واکاوی و موشکافی دقیق نشود.

*بر این باوریم که این روزها مباحث حوزه اجتماعی علیرغم در برگیری و گستردگی آن ها در لایه های گوناگون جامعه نه تنها در اولویت نیست ، بلکه در مواردی این حوزه مهم رنگ و بوی سیاست به خود می گیرد و در عمل با عینک حزبی و گروهی به آن پرداخته می شود.

*بر این باوریم که در این  آشفته بازار فضای مجازی باید با راه های گوناگون به دنبال اطلاع رسانی شفاف بود. اطلاع رسانی شفافی که متاسفانه مدت ها است درهیاهوی کار خبر و رسانه گم شده است.

*ما خبرنگاران، دبیران و کادر رسانه ای پایگاه خبری _ تحلیلی «آوای جامعه» فعالیتی را آغاز کرده ایم که تنها با همیاری و هفکری شما مخاطبان عزیز و نیک سرشت به بار خواهد نشست.

*****

*براساس برنامه های تدوین شده از سوی شورای سیاست گذاری آوای جامعه انعکاس پیام های مردم که شامل مشکلات، مطالبات ، پیشنهاد  و انتقاد از سازمان ها و دستگاه های اجتماعی، شهری ، خدماتی ، انتظامی و قضایی می شود در اولویت کاری این سایت قرار دارد و به همین دلیل بخش ویژه ای با عنوان پیام های مردمی در سایت طراحی شده است.

*شما مخاطبان عزیز می توانید پیام های خود که شامل تمامی مطالبات شما در حوزه اجتماعی می شود را از طریق فرم مربوطه درصفحه پل ارتباطی برای ما ارسال کنید، پیام شما پس از بررسی در سایت منتشر می شود و توسط خبرنگاران ما از سازمان ها و دستگاه های اجرایی مربوطه پیگیری می شود. شما می توانید نتیجه پیگیری پیام خود را در همین سایت در بخش پیام های مردمی مشاهده کنید.

*****

بی شک در این شرایط باید مهرورزی و دوستی را از سر بگیریم، چرا که هنوز توان دوست داشتن در ما نمرده است و زندگی جز به دوستی و مهر فرجام خوش نخواهد داشت. 

******

یک درخواست دوستانه/ خط قرمز ما را رعایت کنید

*برای رعایت اصول حرفه ای کار رسانه تقاضا داریم، چنانچه مطلبی از این پایگاه اطلاع رسانی در سایت ها و رسانه های دیگر منتشر می شود، نام سایت درج شود.

*خط قرمز پایگاه خبری – تحلیلی «آوای جامعه» برداشتن از مطالب، عکس ها ، فیلم های منتشر شده در سایت بدون ذکر منبع است هر گونه برداشت و سوء استفاده از مطالب، بدون ذکر نام سایت مجاز نیست و در صورت مشاهده نه تنها پیگرد قانونی دارد ، بلکه از طریق سایت و شبکه های اجتماعی سایت «آوای جامعه» به عموم کاربران فضای مجازی اطلاع رسانی می شود.

*ما وظیفه خود می دانیم که در صورت برداشت خبر، گزارش و یادداشت از سایت های دیگر منبع مطالب را درج کنیم و این انتظار می رود که مخاطبان عزیز هم به این موضوع دقت عمل لازم را داشته باشند.

پیروز و سربلند باشید

 

http://avayejamee.ir/wp-content/uploads/2019/08/aboutus-950x200.png